Dlaczego kupować meble używane?

Kupowanie mebli używanych, szczególnie antycznych i stylowych, wyprodukowanych w XIX czy początkach XX wieku jest w ostatnich czasach bardzo modne. Takie meble mają swój niepowtarzalny styl, charakter i odróżniają się od zalewającej nas fali sztampowych, masowo produkowanych przedmiotów.

Stylowe meble używane - KADER Grodzisk Mazowiecki

Meble stylowe, wyprodukowane wiele lat temu są wykonywane z drewna litego, obrabianego nie przemysłowo jak to wykonuje się dziś, lecz w długotrwałym procesie suszenia i obróbki. Wykonywane dawniej meble były solidne, ręcznie robione i przemyślane, a także wykonane z dbałością o szczegóły. Meble te nie przypominają dzisiejszej masowej produkcji i nawet meble z jednego zakładu różnią się od siebie. W naszym salonie nie poprawiamy i nie wykonujemy renowacji mebli więc macie Państwo pewność, że w takim stanie je kupiliśmy.

Sprzedawane przez nas meble i różne stylowe przedmioty to rzeczy z duszą, przeszłością, oryginalne, rzadko spotykane. Często są to przedmioty unikalne i niepowtarzalne, których nie znajdziecie Państwo u swoich sąsiadów i znajomych, a jednocześnie odpowiednio dobrane będą dobrze wyglądały nawet w nowoczesnych wnętrzach. Meble takie zawsze zwracają uwagę i są ozdobą każdego wnętrza.

Zapraszamy do uzupełnienia swojego wnętrza stylowymi meblami, niepowtarzalnymi obrazami i dodatkami z naszych salonów.